Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-08-2008, 10:59 PM   #204 (permalink)
meninje
Üsteğmen

Tesekkür: 2
41 Mesajinıza toplam 108 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meninje is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: 20 Temmuz Atakan' lı.. ( :> )Hayalayaz'lı Shamanic'li Redflowers'lı buluşma

Ankara buluşması sakinlerine;
Sizlerden ayrıldığımın ertesi günü tatile çıktığım için o günden beridir siteye giremiyordum. Bu gün döndüm ve soluğu bu sayfalarda aldım

O gece kısa yazmaya çalışmakla hata ettiğimi farkedip, valizi malizi bir kenara koyarak bir düzeltme yapmaya karar verdim ve hepiniz için ayrı ayrı birşeyler yazmaya çalıştım. Gece boyunca uğraştım duygularımı anlatabilmek için. Oldukca da uzun bir yazı olmuştu. (Mehmet seni geçebilmişmiydim hatırlamıyorum:)) ) hatta düzeltmeden sonra sayfaya tekrar girip yazdıklarımı okudum. Ancak anlaşılan sistemde bir hata oluştu ve malesef düzetme yaptığım yazı silindi:(( Az önce farkettim bunu ve gerçekten çok üzüldüm. Tekrardan yazmanın anlamı yok ancak az önce fotograflara bakarken o güne geri gidince inanılmaz mutlu oldum. İyi ki hepimizin hayat albümünde böylesi bir günün tablosu var... Hepinize tekrar tekrar teşekkürler.

Yazdıklarından dolayı çok teşekkür ediyorum Mehmet:) Bu kadar güzel söze layıkmıyım bilmem ama çok incesin gerçekten.

Fotograflar için çok teşekkürler pacemaker. Mehmet'tekileride isteyeceğim tabi ki.

İyi ki varsınız iyi ki buradayım