Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-08-2008, 10:57 PM   #13 (permalink)
monange
Üsteğmen

Tesekkür: 0
105 Mesajinıza toplam 445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
monange is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Fransızca Öğrenme Video

Cem cim hemen cevap vereyim... Kursa baslamadan once bana ( ki genelde yapilan buymus ) sadece 1 gun toplam 5 - 6 saatlik bir hipnoz egitimi veren bir profesor oldu bir cevirmen vasitasiyla tabiii... Kendi kendine beynini alfa ve beta dalgalarina indirme yöntemini , beynin sol tarafini uyutmayi ögrettiler... Nasil diyecek olursan hanii hayal ablaninda yaptigi bazi medi mp3 ler var farkindalik la ilgili ... 44 aynen o sekilde yapiliyor... Bu egitimi aldiktan sonrada sana ve hocana en uygun gün tespit edilip derslere basliyorsun.... 30 saatlik olan bir kurs var birde 60 saatlik olan var... Bu ilk 30 saati alirken 2 hafta sonrasi hoca size bu metonun uygun olup olmadigini veya verimli olmadigi kanaatine varirlarsa egitimi kesiyorlar... Tabii bunlar isin detayi.... uygun olan herkes ilk 30 saatligi aldiktan sonra kendisi isterse yine 60 saate tamamlamaya geciyor... Bu biraz daha agir gramer ama teknik yine ayni... Haftada sadece 2 günden bu günlerin aralarinda en az yine 2 gün olmali diye ara veriliyor... her gün en fazla 4 saat olmak uzere bu seanslara katiliyorsun yani haftada 8 saat ... Ben 60 saatligi bitirdim toplam 1,5 ay sürdü... arti 2 haftada egitimin bir parcasi olarak sadece ögretmenle ve cevrenle konusturma pratik turlari yaptiriyorlar... Bunlari da sayarsan 2,5 ay gibi falan yapiyor... Ben cok memnun kaldim bu metottan gercekten tavsiye ederim...

Bu kursa giderken ayni zamanda da özel bir sirkette calisiyordum .. is yerindeki arkadaslarim bile zamanla ingilizceyi nasil da biraktigimi görduler.. Artik son zamanlarda tamamiyle fransizca kelimeler geliyordu aklima... Ki bu benim icin hayret ediciydi.. Özel okul mezunuyum.. Ama bu metottan sonra bildigim , hatirlmaya calsitigim ingilizce kelimeleri dusunurken fransizcalar daha cabuk geliyor.. Halen de öyle... dusun ben bu metoda bagliyorum... Her dil icin de yapiyorlar... Ögrenmek isteyen yabancilara Türkce icin bile ders veriyorlar... Lütfen bir arastir , eminim faydasini göreceksin...

Sevgiyle KAl...

Bende bir yumurta var. Sende bir yumurta var. Eğer, sen bana bir yumurta verirsen, ben sana bir yumurta verirsem, yine sende bir yumurta Bende bir yumurta olur. Şayet, sende bir bilgi var. Bende bir bilgi var. Ben sana bir bilgi verirsem, sen bana bir bilgi verirsen, sende iki bilgi, Bende iki bilgi olur. KONFİCYUS
monange isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla