Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-08-2008, 01:28 AM   #20 (permalink)
kaafinur
Üsteğmen

Tesekkür: 0
32 Mesajinıza toplam 126 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kaafinur is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: heyyyy, sevgili forumum varmısınız, hep beraber!!!!!!

Alıntı:
nurhanza Nickli Üyeden Alıntı
şu beynim varya, yatıp kalkıyorum, birşeyler oluyor bana, telkinlerdenmi atakan beyy kardeşim???
her dakka birşeyler üretmek, ortaya koymak, ve herkesi toplayıp harekete geçirmek istiyorum, hadi sevgili forumum, sizi hepinizi herkesi davet ediyorum.
atakan yazıyı en görünen yere koy bence.. hatta şöle giren hemen en okkalı şekilde daveti görsün,ben burda detaylı yazayım, siz onu sloganlaştırın, şimdi öle ufak ayrıntılarla uğraşamayacağım, ve heryere yapıştıralım, konuya giriyoruuum,
eee gir hadi nurhan amma uzattın ne yapayım, öyle basit bir çözüm ki, NEDEN OLMASIN!!! çok heyecanlandım düşünürkendee...
şimdi sigaraya, kozmetiğe saçma sapan yerlere para veren herkes, ağaçlar yanıyor, ülkem yanıyor, gelin kadınlar elelenin projesine destek olun, sertifikalar basılıyor, noter tastikli, herkese bir meyva fidanı satalım, sattıkça sizde para kazanın, gelin herkese sesleniyorum, tüm dünyaya biz ekelim şu fidanları, kendimizi dünyayı kurtaralım, ormanımızı kendimiz yapalım, herkes sertifikalarını benden alsın, her sertifikayı bir paket marlboro, parlement fiyatına satın, sizde kazanın ülkede kazansın, ee hadi ne duruyorsunuz, hemen şimdi başlamalıyız,
beni arayın: 542 300 56 70 hep beraber dünyaya ağaç ekelim, sigarayı bırakalım... çocuklara ne bırakacağızzzzzz, yanan bir dünyamı.. oksijen istiyoruz... su istiyoruz.. 4 iklimi en güzel yaşayan bereketli ülkem cennetten bir meyvaaa bahçesine dönsünnn.
merhaba nurhancım ben senin dediğni aşağı yukarı bir yıldır yapıyorum buraya başlık açman çok güzel evde yediğimiz meyvelerin çekirdeğini hiçbirini atmıyorum bir çekirdek bir ağaç mantığı bana iyice yerleşti. düşünün çöpe gidecek bir kayısı çekirdeğini yolda giderken bile atıverseniz bir toprağa biri çıkmazsa öbürü mutlaka ağaca döner şimdi evde 2 kavanozum var birine kayısı şeftali çekirdeklerini koyuyorum diğerine elma armut üzüm gibi daha küçüklerini ve bu duruma oğlum öyle alıştı ki anne diyor peçete eksek peçete ağacı çıksa ne güzel dimi ona göre dondurma hatta buz bile ekilebilir şaşkın biraz daha büyüsün anlar artık neyin dikilip neyin dikilmeyeceğini
kaafinur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla