Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-07-2008, 01:45 AM   #27 (permalink)
CeM
Çevirmen

CeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 424
421 Mesajinıza toplam 2,289 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
CeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura aboutCeM has a spectacular aura about
Standart Ynt: Bu Teknik %95 Astral Çıkış Sağlıyor !!! Denendi !

Evet gidebiliyoruz ama hemen olması zor kordon bağı var o seni çekiyo çıktıkça olan bişey,biraz tecübe edinince oluyo bu konunun uzmanları gezengenler arası yolculuk filan yapıyolar,hayal ettiği heryeri gezebiliyolar super
bi de bişey daha diyecektim ya.....
Alıntı:
novosibir Nickli Üyeden Alıntı
yarın ben de deneyeceğim, mümkün olursa. bir şey merak ediyorum, istediğimiz kişinin yanına gidebiliyor muyuz acaba?
Valla defter kabını anlamadım ama thetre olayı beyin dalgalarını yavaşlatıyo uzanıyosunuz konsatrasyonu sağlayıp frekanslara adapte olabilirseniz bi süre sonra çakralarınızda ve vicud hareketlerinizde değişiklik olduğunu belki ilk denemede olmasa bile 2 veya 3.denemede (ben ilkinde çıktım) vicudu terkettiğinizi göreceksiniz super

Alıntı:
melodis Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
Cem_ Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
melodis Nickli Üyeden Alıntı
ayyyy çok korktum ilk başta gözlermi kırptım 1dkda falan ama sonra yeniden denedim 2.dkdan sonra benim yüz kayboldu evde kimsede yok korktum kırptım gözlerimi tekrar bu sefer bilerek yok yok benim gibi korkağın biriyseniz gece yarısı böyle bişeye kalkışmayın

ilginç bi deneyimdi ama
Böyle olacağını tahmin etmiştim bende malzemeler olmadığı için deniyemedim ama yakında bende denerim...bi de theta dalga boyunu öneririm ben hep onla çıkıyorum super
cem yok muydu seninde defter kabı falan

o önerdiğin nasıl oluyo ki ama sonuç olarak yine korkcam sanırım dusun

ÖNYARGILARI YIKMAK ATOMU PARÇALAMAKTAN DAHA DA ZORDUR - PROF.DR ALBERT EINSTEIN
CeM isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla