Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-07-2008, 10:54 AM   #13 (permalink)
yeni bir hayat
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future
Standart Ynt: sitemizi lütfen basitlestirmeyelim

Evet,siteye katılımlar gün geçtikçe artıyor.

Kişisel gelişim adına arkadaşların paylaşımları bizler için çok yararlı oluyor.İnanın bilmediğim pekçok şeyi bu sitede öğrendim ben.
Bize faydalı olacak kitap, web sitesi, dergi, sinema isimleri ,adresleri, o kadar yararlı oluyor ki,ben bunları kendim araştırmaya kalksam daha zor olurdu diye düşünüyorum..hayatimdegisti.com sitesi bu konuda da farklılığını gösteriyor.Ve yazan tüm arkadaşlara teşekkürler..

Kişisel gelişim sadece okumak, araştırmak değil tabii.Günlük yaşantımızda yaşadıklarımız,karşılaştığımız olaylar da bunun içinde.Mesela, geçenlerde bu sitede bir arkadaşımızın kortizon almaya başlaması ve buna çok üzülmesine siteden öyle bir destek geldiki,bazen yanıbaşınızdaki bir kimse bunu yapamayabilir..Bu destek çok güzel...

O yüzden sadece telkin amaçlı yazmayan arkadaşlara kızmayalım..Ama sonbaharın da dediği gibi sadece konu eklemiş olmak için, öylesine yazmak da doğru değil..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla