Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-07-2008, 11:52 PM   #12 (permalink)
ametist
Üsteğmen

Tesekkür: 11
132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ametist is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: sitemizi lütfen basitlestirmeyelim

Alıntı:
alen Nickli Üyeden Alıntı
sitenin gidişatından çok memnunum ben...kategorilere göre konu açılıyor...açılan konular size hitap etmeyebilir ama bir başkasının çok ilgisini çekebilir...
sen bunu söylüyosan hayret doğrusu ne diyim ki .bu sitenin amacı kişisel gelişim,diğerlerini arama motoruna yazdığında tık diye çıkıyo hem de envayi çeşidinden.ama bu site farklı bi site ve eskisi gibi değil maalesef.,diğerlerini geçtim de bu gereksiz birikmeden dolayısite eskisi kadar rahat açılmıyo önceden su gibi açılırdı ,asıl benim açımdan sorun bu.diğer yönden bakarsam da ben siteden istediğimi alırım çünkü eskiyim forumu nası kullanabileceğimi biliyorum. ama siteye kişisel gelişim için yeni üye olmuş birinin bu googledan indirilen kg ile uzaktan yakından alakası olmayan konulardan kurtulup amacı için gerekli bilgiyi bulması hatta hatta telkinleri bile indirmesi zorlaştı ki;bunla çoğunlukla karşılaşılıyo.mutlaka ki adminin bi bildiği var başka bi noktada dusun,o konuda da söyleyebileceğim bişey yok.
eleştiriler,daima geliştiricidir ,tartışma ortamı doğsun diye yazmadım bunu ,burdan çok yararlandım yeni gelenlerde benim faydalanabildiğim gbi faydalansın aradıkları bilgiye kolayca ulaşabilme hakkı olsun.herşey dozunda olmalı amacından sapıcak boyuta geldin mi bi özelliği kalmaz hiçbişeyin
sevgilerle