Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-04-2010, 07:57 PM   #110 (permalink)
selo2951986
Teğmen

Tesekkür: 274
133 Mesajinıza toplam 457 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
selo2951986 will become famous soon enoughselo2951986 will become famous soon enough
Standart Cevap: sosyal fobi ye elveda.

nevresim cevabın için teşekkür ederim.hipnoterapi almayı bende çok istiyorum.netten araştırdığım kadarıyla baya etkili.ama bunu tek seansta halletmiyolar.uzun süre alman gerekebilir bilmiyorum maddi durumun nasıl.benim almak için zamanım yok keşke olsaydı diyorum.ben telkinlere başlamadan önce oftelya hipnoz cdsi almıştım sosyal fobi seti.ama telkinler kadar etkili değildi.oftelya hipnoz merkezini araştır istersen benim bildiğim bi tek o var.zamanım olursa senin için araştırırım.bu arada ben daha önce hocama sormuştum hipnozu ama yapmak istemedi bana bilişsel davranışçı terapinin çok daha iyi olduğunu söyledi.bende araştırdım gerçekten etkilimiş. ama ben kaçmıştım ondan ama belki telkinlerle beraber bu terapiyide alabilirim.çünkü artık ne zaman kendimi kalabalıktan kaçarken farketsem üstüne gidiyorum.ve çok eğlenceli oluyor tavsiye ederim:)) meğer herkes kendi halindemiş beni takan yokmuş,beni gözetleyen yokmuş:)) çok hoşuma gitti doğrusu.bugün bi defter aldım ve günlük yazıcam ve kendime ödevler vericem aynı terapide olduğu gibi.nerde korku hissediyorsam onun üstüne gidicem.tabi ki telkinler ve olumlamalarda olucak.nevresim sanada tavsiye ederim ama hipnoterapi alma konusunda kararlıysan araştır iyi bir merkez bulup al derim zamanın ve maddi durumunda varsa eğer.sen bununla yaşamak zorunda değilsin ve sende herkes gibi değerlisin her şeyin en iyisini hakediyorsun.bu kendin için yapacağın çok güzel bir şey.bu arada ben atakan abiden özel telkin tavsiyesi istedim. oda bana bi liste gönderdi:
Arttirilmiş Güven
Olumlu düşünme
Özsaygıyı arttırma
Sosyal fobi 2 özel.bunları sipariş etmeyi düşünüyorum isme özel.sana bişey sorucam sen yüz kızarması telkininden fayda gördün mü? gördüysen eğer bu liste senin içinde iyi olabilir.bu arada şimdi buldum klinikhipnoz diye bi site biraz bak istersen.kendisi doktor.zaten hekim ya da psikiyatrist değilse alma.adam baya eğitimli. istersen araştır biraz,aklına yatarsa iletişime geçersin.bu arada ilk 6 seanslık ücreti ilk seansta alıyolar.bana biraz ters geldi ama bu sayede hastanın tedaviye devam zorunluluğu olmuş oluyo belki bunun içindir.
selo2951986 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla