Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-07-2008, 02:44 PM   #42 (permalink)
kaafinur
Üsteğmen

Tesekkür: 0
32 Mesajinıza toplam 126 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kaafinur is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Radyo Yayını İçin Program Kurulumları

Alıntı:
melodis Nickli Üyeden Alıntı
mrb kaafinur

hoşgeldin öncelikle....

ukalalık olur mu hiç teşkkr ederiz önerin için... hatta biraz daha bilgilendirsen nasıl kurulur falan fena olmaz hani

merhaba melodis hepinize teşekkür ediyorum öncelikle siteye gelir gelmez farklı bir yerde buldum kendimi benim zayıflamaya ihtiyacım var ve henüz dinlemeye başladım ilerde forumda değişikliklerimi yazacağım

gelelim radyo yayınına flatcast güzel bir radyo programı bana kalırsa hem sohbet hem müzik imkanı sunan bir site yayın nasıl yapılacağına gelince bu konuda atakan beye iş düşüyor buraya sitenin adresini vereyim (http://www.flatcast.com/de/streams.aspx) orada gerekli bilgileri bulabilir. admin olarak radyoyu kurup linkini buraya eklemesi yeterli
ayrıca bu adreste alttaki radyo isimlerinden birine tıklarsa nasıl bir yayın olduğunu az çok anlayabilir ben daha önce bu radyolardan birinde djlik yapmıştım. djlik yapması çok kolay kurulumu bilmiyorum ama isterseniz msnden görüşelim benzer radyo açan arkadaşlarım var benim ingilizcem olmadığı için yardımcı olamıyorum bu konuda
kaafinur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla