Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-07-2008, 01:59 AM   #10 (permalink)
yeni bir hayat
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future
Standart Ynt: kızılderililer

Kızılderililer gerçekten muhteşem insanlar...

Çok sevdiğim şu sözlerini paylaşmak istiyorum ben de...

"Karşındaki insanı değerlendirmeden önce, gökteki ay üç defa değişmeden o kişi hakkında karar verme."

Gökteki ayın üç defa değişime uğraması , üç aya işaret oluyor.Çünkü, ay her gece farklı bir şekilde olduğu için üç defa değişim ancak üç ayda tamamlanıyor . Hatırlıyorum da bu sözü ilk duyduğumda algılayamamıştım. Üç gece olarak yorumlamıştım...

Oysa ki bizler üç ay beklemek neredee, hemen önyargıyla peşin hüküm verebiliyoruz.En büyük hatayı yapıyoruz .
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla