Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-07-2008, 12:00 AM   #53 (permalink)
dmrcderya
Guest

Standart Ynt: Depresyon Dünde Kaldı Telkin İçeriği

benim depresyon sorunum yok, yani iyi bir haldeyim, bu telkini dinliyorum ama kotu bir etkisi olur mu? daha iyi hissedebilirim belki diye dinlemek istedim, ters tepmez insallah? ille depresyonda mi olmak gerek, yani illa ki hepimizde kendimizle ilgili carpitilmis dusunceler, duygusal kararlar vardir oyle degil mi ama? farkinda olmasak bile. neyse sagolun 258889 iyi calismalar herkese. ben gene de dinliyorum beni uyarirsaniz dinlemem yanlis bir sey yapiyorsam yani.

atakan bey, size tesekkur ederim. yukaridaki msaji yazdiktan sonra telkini dinlemeye devam ettim ve depresif dusuncelerimi FARK ETTIM. yani cok buyuk bir bastirma uygluyormusum, kendimle ilgili buyuk denebilecek bir travma vakasinin gunluk dusuncelerime olan negatif etkisini fark ettim. bu etki mnyetik bir negatif enerji kalkani olusturuyor ve negatif olaylari ve kisileri bana cekiyormus. cok onemli kararlar verdim, esimle konusmaktan kacindigim seyleri konustum. ve psikologa gidip bu travmayla ilgili sorunlari konusmaya karar verdim. hayat kalitemi innilmaz artmakta oldugunu hissediyorum. gercekten faydali oluyormus telkinler. dinlemeye devam edecegim. harika