Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-07-2008, 01:24 PM   #699 (permalink)
muratdoom

Tesekkür: 0
12 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
muratdoom is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: matrix'e hükmedin

Bende deneyimlerimi paylaşayım :) aslında bi kaç gün önce gerçekleşti ama dedim şanstır belki o anlık olmuş olabilir diye yazmamıştım

şöyle ki dişim baya ağrıyordu sabah deniyim dedim bir 5 dakika sonra hiç bi acı kalmadı (ağrısı ölesine değil biraz kötüde dişin durumu ağla) sonra ertesi akşam gene ağrımaya başladı ve ben gene 2 noktayı yaptım ve gene acı geçti :) bir diğer somut deneyde akşam sivri sinekler bi yoklamışlar beni e kaşınıyo haliyle bende gene 2 nokta yaptım bağ kurulu iken de şöle düşündüm sivrisinek ısırmasaydı nasıl olurdu dedim 44 ve kendimi o halimle imajine edip bıraktım buda anında geçti :D şu ana kadar soyut bir örneğim olduğu sölenemez tam manasıyla, aslında işyerinde çalan telefon için yaptım ilk gün süper ötesi çaldı durmadı yani öyle böyle değil dedim ters mi tepti acaba sonraki 3 gün ise müthiş böyle saatte 1 çalıyo desem doğru olur heralde ama bunu benmi yaptım tam emin değilim