Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-07-2008, 10:35 AM   #274 (permalink)
ceren18
Üsteğmen

ceren18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 174
142 Mesajinıza toplam 477 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ceren18 will become famous soon enoughceren18 will become famous soon enough
Standart Ynt: Sycorox'un Günlüğü

Alıntı:
Sycorox Nickli Üyeden Alıntı
Sıcak bir gün günlük...
Bir yandan polyvore setleri yaparken,bir yandanda Rock'n Roll ve bizim site...Güzel üçleme yani...Sıcağa karşı sallamıyorum anasını satayım duruşumu sergiliyorum:)
Hafta sonu güzeldi...Buluşma harika geçti...
Dünde kızılay,tunalı dolandık...Kuğulu parkta çekim yapmaya kendimi şartlamışken,pil bitti...Gıcık oldum:)...Ama Süleyman abinin dükkanı çektim...Bence Ankaradaki en güzel şeylerden biri o dükkan...Ben oraya her gittiğimde cennete düşmüş gibi hissediyorum,plaklar,cdler,DVD'ler,süper tişörtler(mötley tişörtü kestirdim gözüme),figürler...Bana göre cennet öyle bir yer olmalı...Sürekli birşeyler öğreneceğin,sevdiğin şarkıları dinleyeceğin bir yer:)...Sonra Always Rock'a gittik...Orasıda sıcak bir mekandı(yani ortam açısından)...Lak lak çene yaptık...Sonrada Ebrunun dersaneye gittik...Hocayla konuştum,iki yıllıkları yazma konusunda...Afyonda taş mimarisi bölümüne girebilirsin ama senin tarzında bir insan Afyonda barınamaz dedi...Düşündüm harbidende öyle:)
Zaten oraya gidinceye kadar olgunlaşmaya giderim daha iyi,sonuçta mimar fln olmak gibi bir hayalimde yok...
Yani ben heralde çocukluk hayallerimi gerçekleştirme yolunda emin adımlarla ilerleyeceğim...Olmazsa iş bulurum...Her ay paramı bilimum plak ve ıvır zıvıra harcarım:)
Ne sonuç olursa olsun,ne ala bir durum..Kafamı yoramam fazla,ince ince düşünmeye...
dün aynı yerdeymisiz bende tunalı hilmide hatta kugulu parka çok yakın biyerdeydim ve bende tercih için arkadasımın dersanesine gittim(dersanenenin ismide üçler mi yoksa ) aynı civarlarda dolaşıyomusuz
ceren18 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla