Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-05-2007, 05:54 PM   #17 (permalink)
yakamozdüşleri
Teğmen

Tesekkür: 0
51 Mesajinıza toplam 180 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamozdüşleri is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Söylediklerinize dikkat edin

Sevgili seda o çatışmayı yaşamasak farkındalığımız olmazdı değil mi Geçenlerde bir şey farkettim annem ve eşimin annesi acayip birbirlerine benziyor neden mi oturun ya melektirler ama nebilim affetsin anneciklerim ya sürekli olumsuz şikayetnameler sürekli yakınmalar geçmişten dem vurmalar YA diyorum hiç mi güzel gününüz yok değiştirin anı mahfediyorsunuz nerdeee iki günden sonra aaaaa ben bir ay diplerdeyim sürünüyorum resmen tasavvufta sirayet kavramı vardır ya onun gibi bulaşıyor işte yaa Ama alışkanlık olmuş Dedim bir gün yeter kesinlikle sen etkilenmemlisin değişmelisin iki gün önce kuyularda attığım hakaretler ettiğim gizli beni kuyudan çıkarmamın tek yolu bu . Olumluya dönüş olumsuzu unutuş Ondan sonra ağzımdan her şeye dikkat kesildim ve yazdıklarımda da dikkat etmeye çalışıyorum en basiti msnde arkadaşımla konuşurken İnsanın arkadaş seçiminde de neşeli şakacı insanaları daha çok seçmesi bu yüzden umut aşılayanlar varsa şanslısınız çevreniz harika demektir Yine de dediğine katılıyorum bu bir süreç içinden çıkmayan pür dikkat bir kontrol hali ... melekler izliyor sizi kendinizi sevin :) Onları da üzmeyin olur mu desem mi dedim bileee
yakamozdüşleri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla