Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-05-2007, 12:20 PM   #17 (permalink)
Deria
Çevirmen

Tesekkür: 0
29 Mesajinıza toplam 93 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Deria is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: sürekli su ihtiyacı

su vücüdumuzdaki toksik maddeleri atabilmemiz adına bizim için büyük bir nimet. 96
ama gel gelelim ki küresel ısınma bu kadar şiddetle etkilerinin gösterirken içecek su bulabilecekmiyiz ilerde ya da yeni nesillerr susuz nasıl yaşayacak merak ediyorum. herhalde yaşayamazlar.
bu arada suyun sağlık için önemini çok iyi bilmeme rağmen gün boyunca hiç su içmediğim zamanlar olurdu. aklıma su içmek hiç gelmez. telkinlere başlayalı 9 gün oldu diyebilrim ilk hafta ego, kendine güven, suçluluk telkinlerinin dinlerken de aynı şekilde devam etti bu durum. ama daha sonra topluluk karşısında konuşma ve sosyalik artırıcı telkinleri dinlemeye başladığımda sürekli susadığımı ve suyu kana kana içtiğimi farkettim. ben aslında telkinlere bağlamamıştım bu durumu havalar ısndı sürekli su kaybettiğim için ihtiyaç duyduğumu düşünmüştüm ama bu başlığı gördükten sonra belki telkinlerin etkisi diye düşünür oldum.
belki havalardan belki telkinlerden . bilmiyorum artık. dusun
ama hiç su içmek aklına gelmeyen bi insan olarak böyle bir değişimi yaşıorum son günlerde.