Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-07-2008, 05:34 PM   #14 (permalink)
nurhanza
Yüzbaşı

nurhanza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 29
269 Mesajinıza toplam 773 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura aboutnurhanza has a spectacular aura about
Standart Ynt: heyyyy, sevgili forumum varmısınız, hep beraber!!!!!!

ben şimdi imgeleme felan yapıyorum, bu forumumuzdaki yazıları satır satır okuyamasamda, uygulayamasamda, olumlu çalışmalar olduğu besbelli, yoksa ucundan kıyısından ben bukadar faydalanırken böyle sıçramalar gerçekleştirebildiğime göreeeee, yayılan enerjimize baksanıza, kaç kişinin hayatına bir şekilde dokunmaya başladık,
ve ben şimdi vişne ağaçlarımı satmaya başlamışım, hayalimi ve hedefimi koyuyorum,bugün13,07,2008
süre 10,11,2008 (foruma üye olduğum tarih, vay be baya zaman olmuş heee), tarihinde zerrin özer gelmiş çerkezköy anfi tiyatroda vişne konseri veriyoruz, demir yolu kıyısından başlamışız vişneleri ekmeye taaa organize sanayi bölgesinden ambardere mevkine kadar tüm demir yolu kıyısını vişne fidanlarıyla doldurmuşuz, imgeliyorum hepsini, beynimin bütün kıvrımları ışıl ışıl 3 yıl sora kacaman kocaman olmuş vişneler, amanın dilimin kenarı sulanmaya başladı bileeee, resmen o anın içindeyim şimdi , nineciğim rahime altıntaş gelmiş yanıbaşımda duruyor, vişne uzatıyorum ona, 96
VE BAŞARDIK, AMAAAA bitmedi ben fidanları alıp yalın ayak başı kabak elimde fidan gidiyorum, ülkemin her köşesine fidanlar ekmeye başlıyorum, ceviz, meşe, kestane, gürgen palamut, altı yaprak üstü bulut başım bulutlara değiyor