Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-05-2007, 01:07 PM   #6 (permalink)
shamanic
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Seni Çok Seviyorum!

iki kelime sadece ...ama milyonlarca anlam... ve enderin duyguların gizli olduğu iki kelime.. çok az kelime böyle yan yana gelince insanın ruhuna işleyen bir pınar olur... çok az kelime genelde aynı anlamı taşıyıp her insanın yüreğinde farklı anlamlara karışır.. yada o söylendiğinde hem saygı duyulur hem derin bir tebessüm yayılır ruhtan kalbe.. kalbten yüzlere.. çok az kelime böyle yanyana gelince hem insanı sonsuza kadar inandırır hemde yalancı ağızlarda insanı kandırır.. umarım sevdiklerin de seni çok seviyorlardır.. illa sev seversen er geç gerçek sevenlerden oluşanlar kalır yanında.. eş olarak.. arkadaş olarak.. dost olarak.. kardeş olarak.. illa ...

yaradılanı sev yaradan dan ötürü illa.. yüreklerine kulak var illa... duydukların anlatılmaz sır verme illa... ve verilenler istenmez ki her zaman ......illa sevdim..

[youtube=425,350]