Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-07-2008, 02:42 PM   #6 (permalink)
AZARRATH
Teğmen

AZARRATH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 15
81 Mesajinıza toplam 344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
AZARRATH will become famous soon enoughAZARRATH will become famous soon enough
Standart Ynt: Brain Wawe Classic Music (Beyin Dalgalarıyla Klasik Müzik 4Cd-alpha-beta-te

Alıntı:
güllerinperisi Nickli Üyeden Alıntı
Bu dalgalarla ilgili olarak beynin çeşitli bölgelerine düşürülmesinden bahsedilmiş...ama benim anlayamadıgım biz bu dalgaları dinliyoruz....hangi bölgesine etki edecegini saptayamayız.bu durumda hangi bölgede düşürülüp nerede yükseltilecegi önemli...fakat bu konuda bilgimiz yok.. o halde dinlemek dogru mu diyorum...ben dinliyorum ama bu soru işareti beni tedirgin edip uzaklaştırdı... kaş yapayım derken göz çıkarmayalım...
İşte ilk mesajımda demek istdediğim buydu,yani düşürülüp ykseltilmesinden bahsediliyor,ancak nasıl olacak bu...

Gerçi müziklerin sesleri/şiddeti kendisi yükselip düşüyor,yani bir yerde çok yavaş oluyor ama birden ses ve ritim yükseliyor..

Özellikle teta dalgasını çok beğendim ben ,zaten genelde de klasik müzik dinlerim