Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-07-2008, 04:54 PM   #7 (permalink)
monange
Üsteğmen

Tesekkür: 0
105 Mesajinıza toplam 445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
monange is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Kuantum Olumlama

Cok tsk ederim Su_Duru verdigin siteyi hemen incelemeye baslicam... Umarim benimde kitaplarim kisa zamanda elimde olur.. Ama ben halen internetten okumayi arastiriyorum eger bir link bulursam sana da yollarim.. Kendine iyi bak.. Tsk ler..

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Merhaba monange,
bende yurtdisinda yasiyorum, ve bende ayni senin gibi acaba bu kitaba nasil ulasabilirim derken burda bi arkadas bana edeefixe sitesini tavsiye etti ve bende kitaplari siparis verdim, benim kredi kartim olmadigindan dolayi ucreti havale yoluyla gonderdim ve buda biraz zaman aliyor, buyuzdende kitaplar henuz elime gecmedi.

http://www.ideefixe.com/vitrin/default.asp

[/quote]
Bende bir yumurta var. Sende bir yumurta var. Eğer, sen bana bir yumurta verirsen, ben sana bir yumurta verirsem, yine sende bir yumurta Bende bir yumurta olur. Şayet, sende bir bilgi var. Bende bir bilgi var. Ben sana bir bilgi verirsem, sen bana bir bilgi verirsen, sende iki bilgi, Bende iki bilgi olur. KONFİCYUS
monange isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla