Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-05-2007, 02:18 PM   #11 (permalink)
Deria
Çevirmen

Tesekkür: 0
29 Mesajinıza toplam 93 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Deria is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Derya'nın günlüğü

anlatacağım çok şey var hepsi birikti valla. cumaya ödev teslimi olduğu için perşembeden yazacak vaktim olmadı dün de sorun nedir bilmem gün boyu siteye bağlanmadı.   şimdi burdayım işte değişimlerimi paylaşmak için. wave wave wave
öncelikle perşembe gününden başlamalıyım. perşembe günü derste herkes ufak ufak sunum yapıyordu. ben kalktığımda ise sınıfın tüm sıkıcı atmosferi kayboldu herkes gülmeye başladı. tahtada konuşurken kendime o kadar çok güveniyordum ve rahattım ki anlatamam.  henüz topluluk önünde konuşma telkinini dinlemeye başlamadım ama başladığım zaman kendimi düşünemiyorum galiba benden iyisi olmayacak ;)  derse ara verdiğimizde de bi kaç arkadaşım "derya bugun çok enerjiksin" dediler bunu da eklemeden geçemeyeceğim.
gelelim cuma gününe.  normal bi gündü. vücudumda bir takım alerjik tepkimeler oluşmuş. kırmızı kırmızı alerji olmuşum bunu telkinlerle alakası olduğunu sanmıyorum.  e malum bahar geldi artık çimenler üzerinde oturuyoruz muhtemelen böcükler yemiştir. 
dün bir arkadaşım saçımın son iki günde uzadığını söyledi. bu çok komiğime gitti daha önce hiç böyle bir şey duymamıştım ama bununda telkinlere bağlı olma olasılığı % 0 dır heralde 
kilo verme güven mp3 ünün dinliyorum. dinlemeye ilk başladığım zamanlarda canım hala sürekli abur cubur yemek istiyordu ama kendimi daha kolay kontrol edebildiğimi hissettim. son zamanlarda ise canımın daha az abur cubur istedğini farkettim ama alışkanlıktanmıdır yada kendimi zorunlu hissetmemden midir nedir yine yiyorum eskiye göre az da olsa. eskiden çok çok yeyip vicdan azabı duyordım şimdi vicdan azabı da duymuyorum 
son olarak arkadaş çevremde daha enerjik, güvenli ve neşeli gözüktüğüme inanıyorum. 
şimdilik bu kadar.
daha sonra yine görüşmek umuduyla. 

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.