Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-05-2007, 01:49 PM   #44 (permalink)
speranza

Tesekkür: 0
1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
speranza is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Dalgalanma Hissi

herkese merhaba!!ben sitenizi yeni keşfedenlerdendenim henüz bi hafta oldu çok yeniyim yanii,tesadüfen buldum sitenizi daha önce keşfedemediğim içinde çok üzgünüm açıkçası ..önceliklee atakan bey sizi tebrik etmek istiorum dikkat ediorum herkesin sorularını uzun uzun cevaplandırıyosunuz,ayrıntılı bilgi veriyosunuz,gerçekten çok takdirle, hayranlıkla takip ediorum sizi..bu arada sitedeki üyelerinde böölesine paylaşımcı olması çok hoşuma gitti hepinizi alkışlamak geldi içimden Ben mp3leri indirdim bi haftadır dinlemeye çalışıorum bi kaç gündür gerçekten çok ii hissediodum kendimi ama dün tekrar tüm kötü anıların,kurtulduğumu sandığım kötü düşüncelerin etrafımı sarmaya başladığını hissettim,ve başaramayacağımı düşünmeye başladım ve maalesef gene ağlayarak uykuya daldım..tekrar başa döndüğümü düşünmeye başlamıştım,ama bugün siteye girip bu tür dalgalanmaların normal olduunu okuyunca o kadar rahatladım ki..demek herkes bööle dönemlerden geçiomuş..ee sonuç olarak vazgeçmiorum telkinleri dinlemekten ve olumlu düşünmekten ..
herkese sevgiler...
speranza isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla