Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-07-2008, 11:24 PM   #97 (permalink)
burcu-tkn8
Üsteğmen

Tesekkür: 0
32 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
burcu-tkn8 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: burcu-tkn hd günlüğü;

ilkokuldan beri arkdaşım olan hatta dostum olan canımın yarısının mutlu haberini paylaşmıştım sizle..nişanlanacağı ne kadar mutlu ettiyse nişanı atmalarıda o kadr üzdü beni.... 1haftadır arkadaşıma yetmeye çalışıyorum.ben lafımı pek esirgemem bu yüzden beni seven ya çok sever ya hiç sevmez seven dobra kız der ,sevmeyen patavatsız ..ki bu yüzden arkadaşımın annesi ile tartıştık..gerçi tartışmak yanlış olur o bana bağırdı çağırdı kızdı öfkelendi bense giitim onu yanlarından öptüm ;kızsanda bağırsan da sende benim haklı olduğmu biliyorsun dedim ...birkaç saat sonra barıştık zaten..bazı şeyleri ben söylemiştim demkten nefret ediyorum ama bazı noktalardaki şüpheler haklı çıktı maalesef..işler iyice karıştı başta söylediğim, bit yeniği düşüren şeyler teker teker gerçekleşti.annesiyle beraber konuştuğumuz şeyleri ben söylerken kızarken şimdi hak veriyor ama biraz öfkelendi tabii:) oysaki canım dostum onun kızı fakat arkadaşlar çoğu zamn annlerden daha çok şey paylaşırlar ben arkadaşımı tanıyorum ve nişandan hazırlığı ile başlayan süreci yaşayan biri olarak arkadaşımın nereye kadar susacağını tahmin etmöiştim annesini uyarmak istedim ama:)neyse hayırlısı buymuş ben en azından böyle olduğuna inanıyorum... arkadsım ne karar almış olursa olsun ,ben doğruyu ona söylerim gösteririm ama o hala fikrini değiştirimiyorsa hata yapsa bile arkasında dururum onun.şimdi o hayatında çoook büyük bir yön verdi umarın allah onu aldığı karardan dolayı utandırmaz,şimdi tek dileğim bu...veeee gelim bana buarada kendimide ihmal ettim tabii telkinleri dinlemedim kendim için hiçbirşey yapmadım zaten yamaçlı zor bir patikadaydım sanırım biraz geri dnüş oldu çünkü uyku ve yemek bozukluklarım yeniden başladı...siteden kopmamak için arada girsemde ne telkin dinledim ne tek satır birşeyler okuyabildim.yarından itibaren yeniden başlayacağım..özellkikle kaçırdığım bir konu varki mutlaka yetişmem lazım hafta sonu mutlaka matrix e hükmedin kitabını alıp size yetişmeye çalışacağım..arkadşım bugun ailesiyle konuşacak bu konuyu... bugünden sonra başalyacak asıl zorluklar..umarım herşey beklediğinden daha kolay gelişir. zor günler bekliyor bizi hem kendime hem ona yetmelıyım ahh benim sağlam olduğum bir zamana denk gelseydi keşke..
burcu-tkn8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla