Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-07-2008, 12:13 AM   #20 (permalink)
ametist
Üsteğmen

Tesekkür: 11
132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ametist is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Radyo Dj Özel Bölümü

Alıntı:
nurhanza Nickli Üyeden Alıntı
valla sevgili dj arkadaşlarım ben öle pek nizami olamıyorum heralde, uyarın beni gerekirse, ben öle bazen coşup sabahlara kadar yayında kalıyorum, dahası giriş çıkış saatlerim ne zaman uygun olursam belli olmuyor, beni hoşgörünüz,
nurhanza mı desem yoksa nurhanza abla mı demem daha doğru olur bilmiyorum ama ,nası güzel ince bi düşünce bu .uyarmak değil tam tersi teşekkür ederim sana,özellikle şu günlerde geceleri daha çok siteye giriyorum .hele siteyi ilk açtığımda güzel bi müzik duymak,beni iyi hissettiriyo yanlızlık hissimi siliyo diyebilirim .kendi adıma söylüyorum;gün uzun isteyen yayın yapar ,ya da o anda içinden çok fazla yayın yapmak geçen kişi ,yayındaki arkadaştan rica ister bence,birbirimize o kadar nazımızın geçeceğine inanıyorum.lütfen isteğin zaman hatta ben bu şekilde yayın yapmandan çok memnunum.lütfen böyle devam et,mümkün olduğunda özellikle geceleri yayınından mahrum bırakma beni .
sevgilerle,sağlıcakla