Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-07-2008, 11:21 PM   #12 (permalink)
csk
Üsteğmen

Tesekkür: 0
64 Mesajinıza toplam 194 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
csk is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: NEDEN İNGİLİZCE KONUŞAMIYORUZ? NASIL İNGİLİZCE KONUŞABİLİRİZ?

tekrar merhaba,

bende cok ozlemisim tekrar burada olmayi. yakin bi zamanda hayal abla ile msn de gorusmustuk. sagolsun oralardan yetisip yalnizligimi dagitmisti. abartmiyorum, buranin havasi malum surekli yagisli, oyle karanlik bi gunde gunes gibi dogup isigiyla aydinlatmisti beni yine. cok gecmeden yine araniza katildim. cekim etkisine girdim yine sitenin. once sadece 1-2 dakikalik kacamak giris cikislar yapmistim. dun bir bugun iki derken biraz daha fazla ugramaya basladim. calisma saatlerim ve gunleri cok duzensiz. tekrar ne zaman firsat bulurum bilmem ama tanisam da tanimasam da hepinizi cok ozledigimi fark ettim.

yazilan cevaplar icin de tesekkurler. insallah birilerine faydam dokunur vesile olurum hedefleri gerceklessin diye. bi sekilde birbirimizden alip yine birbirimize vererek destek oluyoruz. hayal abla basta olmak uzere bu sitedeki pek cok arkadasim destek oldu hayallerimin pesinden gitmeme. hele hele isten ayrilmam asamasinda sizlerden gelen pozitif enerji, isik, destek adina ne derseniz degin oyle kuvvetli bir etki yaratti ki istedigim gibi tazminatli olarak ayrilabildim isimden. istedik, mesajimizi evrene gonderdik ve oldu. bunu sadece bu sitedekiler anlar. baskasina soylesem guler gecer, gercekten inaniyormusun bunlara der, ama ispati onunuzde. hersey gunlugumde yazili kayitli. ve bir bir gerceklestiler. en sorunlu anlarimda buraya yazdim, problemlerimi hemen destek yagdi. eger bende bir sekilde bir kisiye bile ilham verip harekete gecirsem ne mutlu bana.. komiktir ama bi de gobegimi eritme hedefim vardi. zamaninda mesaji yine ilettik evrene. sonra olaylar, vs derken unutuldu gibi oldu. ama buraya geldikten sonra yine bir plan yaptim kendime. haftada 3 gun egzersiz yapacaktim. ilk ay bisey yapamadim ama ikinci ay loptamin durdugu massnin dayandigi duvara bi cizelge astim. ordaki bos gecen gunleri gordukce hirs oldu ve yavas yavas duzene girmeye basladi. bi yandan bedenen calismak diger yandan egzersiz derken, biseyler degismeye basladi. demekki bu hedefinde zamani gelmis, yeri burasiymis diye dusundum icimden. diyecegim. istediginizde yapamayacaginiz bisey yok. uygun bir zamanda siz unutsanizda evren unutmuyor ve karsiniza firsati cikariyor yeterki antenleriniz acik olsun.

sevgiyle kalin
coskun'uz eksik olmasin.