Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-07-2008, 06:52 PM   #16 (permalink)
ametist
Üsteğmen

Tesekkür: 11
132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ametist is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Mutlu Olmanın 10 Kuralı !

ben biraz kinaye yaptım o msjı yazarken ama bu hoş yaklaşımından,anlayışından düzgün üslübundan dolayı sana öncelikle sevgilerimi gönderiyorum,bence değerli birisin.o sorduğum soruların bi kısmının cevabını aramakla ömrümüz geçicek sanırım,ki umarım öyle geçer .sevmek ve sevmemek diye bi his yaşamayız demişsin ,ama yaşayamasaydık hayatımızda ikilemler olmazdı sanırım dusun.daha önceki mesajımda kuralları biz belirleyemeyiz demiştim ben biraz "ben bir başkasıdır"(Arthur Rimbaud)yaklaşımından yanayım.çünkü yüzyıllar boyu bize aktarılan yaşam biçimleri,bilincimize -bilinçaltımıza kısacası hayatımıza yön verdi verecek te mantığındayım.sadece yaşananlardan iyi olanı tercih etme şansımız vardır. mutlulukta bence sürekliliği olan bi kavram değil maalesef,ama mutluluğun peşinden koşma hakkımız her zaman var .özellikle hayatta güçlü olan insanları ve bizi ayakta tutan ve bize umut aşılayan en büyük güç bu olsa gerek
kendi kafesimize hapsolmadıktan-önyargıdan uzak laşmaya çalıştıktan sonra her paylaşım güzeldir.birbirimizden kısacası evrenden öğrenicek çok şey var. paylaşımın güzeldi.
sevgiyle