Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-04-2010, 02:23 PM   #4 (permalink)
Xarmaşık
Teğmen

Xarmaşık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 105
80 Mesajinıza toplam 383 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Xarmaşık has a spectacular aura aboutXarmaşık has a spectacular aura aboutXarmaşık has a spectacular aura about
Standart Cevap: KORKUYOR MUYUM

Alıntı:
yepyenibirhayat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
içimde çok fazla korku var. hiçbir zaman hiçbiryerde olduğum gibi içimden geldiği gibi davranamıyorum. Sanki içimde büyük bir duygu birikimi varda sürekli onun patlayarak dışarı akmasını engelliyorum.volkanik bir dağ düşünün...volkanik patlamanın oluşmasını engelliyorum sanki... Sanki içimden geldiği gibi kendiliğinden hareket etsem hemen suçlanacakmışım gibi. Büyük bir değersizlik duygusu...suçluluk duyguları...Korkular...Kapalı bir dünya... içimde sanki hiç sevgi yok... Aslında içimde sevgi var ama bunu ifade edemiyorum. Ne aileme nede başka insanlara karşı... Toplum içinde sesimi çıkaramıyorum. Sesim kısılmış... konuşamıyorum yani... Üstümde ayrıca geçmişimin ağır duygusal yükü var. korkularla kapalı bir dünya...tüm bunların doğal sonucu olarak sosyal fobi. Ağlamak, ağlamak ağlamak istiyorum... Ağlayarak boşalmak istiyorum...
Valla beklenen patlamayı yapmışsın güzel bi başlangıç.. Aynı duyguları yaşayan biri olarak hoşgeldin aramıza diyorum..
Xarmaşık isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla