Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-04-2010, 11:30 PM   #74 (permalink)
ceylan84lum
Üsteğmen

ceylan84lum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 204
313 Mesajinıza toplam 1,423 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ceylan84lum has a spectacular aura aboutceylan84lum has a spectacular aura aboutceylan84lum has a spectacular aura about
Standart Cevap: kpss(öğretmen adayları)

Alıntı:
phantomm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Öyle bi kaynak mı var?Olaya ne kadar yabancı olduğum ortaya çıktı:)Vallahi geçen sene bizim sınıftakiler filan hep ihtiyaç kullanıyorlardı.Ben de onlardan görüp almıştım.Benim için şu an yeterli geliyor.Çünkü birdenbire çok fazla bilgiyi zaten özümseyemem diye düşünüyorum.Genel bilgi için gayet iyi.Oldukça da anlaşılır, renkli filan.İnsanın çalışası geliyor bi de fıkralarla vs. örnekler var akılda kalıyor.Ben beğeniyorum yani.Zaten tek kaynaktan çalışmak iyi olmaz, farklı kaynaklarla sonra destekleyebiliriz yüzeysel bilgileri.Ben de sabu diye bi kaynak vardı (bilmiyorum biliyor musun dersane vermişti geçen sene bize) ordan bakıyorum bazen, bazı konular ihtiyaçta yok, ihtiyaçta olanlar orda yok filan..Ben de sonra üstüne soru çözerken bilmediğim bir kavram filan olursa, bir soruda bilmediğim bir nokta çıkarsa hemen netten ya da o kitaptan bakıp tamamlamaya çalışıyorum.Bu sene yeni kitaplara eklenen bilgiler de olmuştur Allah bilir, o yüzden yeni kaynaklara da bakmak lazım..Lazım da lazım :)
ihtiyaç çok bilinen bi kaynak.geçen yıl dersane ihtiyaç veriyodu..bu sene dersaneyi değişince kaynakta değişti tabi.beyazkalem çok duyulmuş değil ama yazarları dersimize geliyo çok ii hocalar..zaten sorun kaynakta..ben alışamadım..hakkında güzel şeyler yazıyolar,hayırlısı nakalım..dediğin gibi değişik kaynaklardam takviyeler yapmak lazım..allah yardımcımız olsun canım..görüşmek üzere...