Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-07-2008, 01:58 PM   #73 (permalink)
capella
Üsteğmen

Tesekkür: 0
46 Mesajinıza toplam 145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
capella is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: HİPNOZ DENEYİMLERİ

redflowers dışarıdan görüneni sana anlatmak istedim..

sandalyelere oturduğun andan itibaren bir ciddiyet vardı yüzünde, gerçekten yavaşça ortamdan ayrıldın sanki. adil bey o arada bir sürü başka şey anlattı ama sen giderek uzaklaştın kendi iç dünyana ve o iki sandalyeyi çıkardıktan sonra 4. sandalyeden kalkmak istemediğin o kadar belli oldu ki.. sonra kalktın ve adil bey sana karar verdin mi bile demeden bir elin 4 numaralı sandalyeye sıkıca tutunmuş, ben kararımı verdim dedin. yüzünde çocuksu bir huzur ve kocaman bir gülümseme vardı. hatta bizim tam karşımızda oturduğun için yüzündeki değişimi çok net izledik ablam da ben de..aydınlandın diyebilirim..senin adına çok mutlu oldum, eminim ki bu kararın seni daha da güzel yerlere götürecek ve mutluluğu yakalayacaksın.. tebrikler

sevgiyle

ezgi
&quot;sevgide güneş gibi ol,dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol,hataları örtmede gece gibi ol,tevazuda toprak gibi ol,öfkede ölü gibi ol. <br />her ne olursan ol;ya olduğun gibi görün,ya göründüğün gibi ol. &quot;<br />Mevlana<br /><br />
capella isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla