Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-07-2008, 09:43 AM   #6 (permalink)
disik82
Üsteğmen

disik82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 27
89 Mesajinıza toplam 236 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
disik82 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: disik in bulduğu ingilizce hipnoz u çevirelim. hadi...

bilakis seviniriz en başka yazdım, türkçemize ve hipnoza göre düzenlemeler yaparsanız daha verimli olacaktır.benden bir paragraf daha düzenlemeler sizden o zaman.sevgiler..

There are 21 steps on this staircase. I will count the steps as we go down into the deepest parts of your inner self. With each step you take, you will feel a greater sense of peace, serenity, and love. Let's start going down now. We start with 21 steps to the bottom. As you take the first step, there are now 20 steps to the bottom. Take another step and it becomes 19. 18. 17. Taking each step brings you closer to the source of your spiritual Power. 16. 15. 14. 13. 12. You definitely feel safe and secure in this place. It's almost like coming home after a long journey. 11. 10. 9. 8. 7. 6. Deeper and deeper into your inner self. 5. 4. 3. 2. 1. And now you reach the bottom of the staircase. You have reached the innermost center of your being. Take a moment to rest and adjust to the new feelings of peace, acceptance, and love.

Bu merdivende 21 tane basamak var. biz, içinin en derin bölümlerine indikçe ben basamakları sayacağım. Adım attığın her basamakla, huzuru,dinginliği ve sevgiyi daha iyi hissedeceksin. Şimdi aşağıya doğru inmeye başla. Alta(dibe,aşağıya,temele) doğru 21 basamakla başlıyoruz. sen ilk basamaktayken, şimdi aşağıya doğru 20 basamağın var. başka bir basmaktasın ve 19.18.17. adım attığın her basamak seni ryhsal gücünün kaynağına dahada yakın hale getiriyor. 16.15.14.13.12. burada kendini kesinlikle daha güvenli ve emniyetli hissediyorsun. bu hemen hemen seyahat sonrası eve dönüş gibi.10.9.8.7.6. içine doğru daha da derinleşiyorsun.5.4.3.2.1. ve şimdi merdivenin en altına ulaştın.başlangıcının merkezine ulaştın. bir dakika dinlen ve huzurun,uygunluğun ve sevginin yeni hislerine uyum sağla.

part 3
disik82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla