Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-07-2008, 10:49 PM   #22 (permalink)
ametist
Üsteğmen

Tesekkür: 11
132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ametist is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: TeLkin Etkisini Arttıran ÇaLışmam..

Alıntı:
TR-ance Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
deranged Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
deranged Nickli Üyeden Alıntı
merhaba Tr-ance
bi sorum olucak ;çalışmanda hangi dalgaları kullandın ve bunların bilinçaltını harekete geçirmekte nasıl bir etki yaptığını öğrenmek istiyorum .belki kıyısından kenarından bu bilgilerden bişeyler kaparım .aktif öğrenmede alfa dalgalarının etkinliğini biliyorum biraz, fakat hafızaya almada ve bilinçaltı faliyetlerinin meydana gelmesi için,delta teta dalgalarının etkili olduğu anlamını çıkarabilir miyiz?diyelim teta dalga boyundaki bi çalışmayı dinledim ve ardından subliminal olmayan normal kayıt tekniğiyle hazırlanan bi eğitim cd'sini dinlesem,öğrenme açısından faydalı olur mu ?"uykuda öğrenme "denen bi teknik olduğunu öğrendim yakın zamanda.acaba senin üstünde durduğun dalga teknikleriyle,uyuyarak öğrenmenin bi bağlantısı olabilir mi dusun.şimdiden çok teşekkürler,paylaşımlarının devamı dileklerimle...
sevgiyle ,sağlıcakla
beni kale alan yok demek ,neyse ben de kaderime boyun eğerim
Yok Efendim Ne Demek Kaale ALmamak .. Kusura Bakmayın Atlamışım.. Binaural Dalgaların Öğrenme Açısından Büyük Faydalarının OLduğu İspatlanmış Birşey.. Eğer Beta Dalgası DinLerseniz Konsantrasyonunuz Ve Matematiksel İşlem Hızınız Artar,Alfa DinLerseniz Çok Daha Rahat Öğrenirsiniz Yeni BiLgiLeri , Teta DinLerseniz Yaratıcı İmgelemenin Gücünün Artmasından DoLayı Hafızanız GenişLer, Son OLarak DeLta İse Derin Öğrenmeyi GeLiştirir.. Çünkü DeLta Transa Girişin Dalgasıdır Ve Sorgusuz Sualsiz Herşeyi BiLinçaltına Kaydettiğinden BiLgiLer Çok KaLıcı OLur.. Daha Merak EttikLeriniz Varsa CevapLayabilirim..

SevgiLer...
şaka yapmıştım zaten,görmediğini anladığım için tekrar yeni msj olarak gönderdim.mesela delta dalgasını fon oluşturup sıradan bi kaset hazırlasam bilinçaltıma kazınır demek oluyo sanırım bu .dil öğrenmede kelimeleri bu taktikle bilinçaltına geçirebiliriz .sitedeki telkinlerin etkisine tam ulaşınca ,deneyebilirim .çalışmanı bi kaç gün önce kaydettim ve dediğin şekilde dinliyorum.işe yarıcak sanırım.çok sağolasın.ben sorucağım bişey olursa çekinmeden soruyorum ama bunu hatırlatman da bi nezaket .biraz işin tembellik boyutuna kaçıyo,bişeye bakmadan direkt sana sormam ama maalesef şu aralar odaklanmam gereken başka bi işim var bunun dışında sdece telkinlere vakit ayırabiliyorum onu halledince de ben de bu konularda özellikle uykuda öğrenme konusunda bilgi toplamak istiyorum.bişeyler öğrenir öğrenmez paylaşırım ben de .bu sitede gerçekten kişisel gelişime ve paylaşıma önem veren insanlar arasındasın bence.aman siteden eksik olma 96 .keşke bi kaç karma verilebilse ama napalım ben de senin her mesajına karma vericem artık zekana,emeğine,yüreğine sağlık

sağlıcakla,sevgiyle