Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-07-2008, 06:43 PM   #120 (permalink)
stormguard
Teğmen

Tesekkür: 1
107 Mesajinıza toplam 1,150 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
stormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the roughstormguard is a jewel in the rough
Standart Ynt: matrix'e hükmedin

Sevgili maximumfelix,

Paylaşım elbette gerekiyor ve hepimiz bunu zevkle yapmaya çalışıyoruz. Paylaşılamayan kısım ise, Richard Bartlett'ten ziyade, Safir Yayınlarıyla alakalı, çünkü yayınevleri bu kitapların telif hakları için, türkçe çevirisi için, matbaası için, dağıtımı için vb. bir çok aşamada harcama yapıyorlar ve haliyle ticari kaygılarıda olmak zorunda oluyor. Bu nedenlede bildiğin gibi, piyasadaki bütün kitaplar telif hakları kanunlarıyla korunmakta. Sağolsun bu tarz yayınevleri, bu kitapları çıkartıyolar, bizde elimizden geldiğince, onların haklarını ihlal etmeden paylaşmaya özen gösteriyoruz. Yani benim açımdan detay vermeyişimizin nedeni budur. Ama yazdıklarımıza baktığımda da, kitabı okuyan bi insan için bir çok açılımı ve anlama kolaylığını sağladığımızı da görüyorum. Bu başlık altında, gönlü güzel bir çok arkadaşımız sevgiyle yardımlarını ve anlayışlarını paylaştılar. Hepsine teşekkür ediyorum. Paylaşmayada devam edeceğiz ;) Sevgiler.
stormguard isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla