Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-06-2008, 04:36 PM   #30 (permalink)
mecucyecuc

Tesekkür: 0
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
mecucyecuc is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: TELEKİNEZİ VİDEOLARI2(SÜPERRRR)

Birbirimizi tam anlayacağız demişken, anlaşmazlık hala devam etmekte sayın moderatörüm.
Ben insanlarımızın bilgi sahibi olmamasından yana değilim ki!!!Tabiki insanlarımız okusunlar, araştırsınlar, kendilerini geliştirsinler fakat; bunun gibi boş uğraşlara teşvik edilmesinler.Yine söylüyorum bunlar aslı gerçekliği olmayan,(olanaksızsız demiyorum),gerçek olsada bir işe yaramayan zaman kaybı uğraşlardır.Böyle uğraşlara da saygı duyulması...Bilmiyorum artık neye saygı duymayacaksak.
Ben medyumlarla ilgili bilgiye metafizik ile ilgili bir genel kültür edinirken, sizin sitenizdeki bir videodan, bir uzmanla yapılan röportajdan ulaştım.Ben medyumlara inandığımdan bahsetmedim zaten.Yine de dinimiz ve inancımız gereği inanabilirim de.Yani verdiğiniz örnek benim bir inancım değil ama; yine de bakacak olursak metafiziğe inanmakla-medyuma inanmak arasında dağlar kadar fark vardır.Birinin isbatı sertifikalı, gerçek bir medyum ile birebir görüşmek ile halledilebilirken(yanlızca ülkemizde binlecesi mevcuttur) Metafiziğin isbatı hala mümkün değildir.
Mesajıma bu kadar hızlı bir cevap yazdığınız için teşekkür ederim.Saygılarımla...
mecucyecuc isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla