Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-04-2007, 06:20 PM   #7 (permalink)
turgay0101
Üsteğmen

Tesekkür: 0
109 Mesajinıza toplam 328 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turgay0101 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: telkin dinleme süresi

Alıntı:
esinti Nickli Üyeden Alıntı
belki hemen hemen aynı şeylere cevap vermekten yorulmuşsunuzdur çünkü kişilere verdiğiniz cevapları incelediğimde cevaplarınız genelde benzer. fakat ben şunu tam anlayamadım.bir günde 10-12 saat dinlemek mümkün olabilir mi? yada etkiyi görebilmek için günde en az kaç saat yada dakika dinlemek gerekir?eğer günde 10-12 saat dinlemek gerekiyorsa insanlar bunu nasıl başarabilir?sorularıma açıklayıcı olarak cevap vereceğinizi umuyor, teşekkür ediyorum.
Öncelikle hoşgeldiniz telkinlerin etkileri derken öncelelikle ego ve suçluluğu günde 10 12 saat dinledikten sonra diğerlerine geçmen gerektiğini biliyorsundur herhalde büyük ihtimal etkiler bir haftada çıkacaktır uzun dinlemenin tek yolu uykuda dinlemektir mp3 çalar işini görür ucuzladı bu günlerde bunun büyük avantajı olacaktır en az 7 8 saat uykuda geçiriyoz kulaklığın çıkma sorunu olabilir ben bantla yapıştırmakta çözüm buldum