Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-06-2008, 04:08 PM   #8 (permalink)
ametist
Üsteğmen

Tesekkür: 11
132 Mesajinıza toplam 504 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ametist is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: sitemizi lütfen basitlestirmeyelim

Alıntı:
sonbahar Nickli Üyeden Alıntı

sevgili arkadaslar yaklasik bir yildir severek üyesi oldugum bu siteyi sürekli yeni eklenen alakasiz konularla diger sitelerden farksiz kilinmaya calisilmasi ve azda olsa amaci ve hedefi dogrultusundan uzaklastiriliyor olmasi beni cidden üzmeye basladi bu sitenin belli diger sitelere göre farkli bir misyonu ve insanlara gercekten yararli gelistirici ve faydali bilgiler sunmak icin kuruldugunu ve bunun bir cok emek harcanarak gerceklestirildigini düsündügüm icin haddim olmayarak sizlerden rica ediyorum lütfen sirf bir konu eklemis yada acmis olmak icin laf olsun diye rast gele seyler eklemek yerine sitenin icerigiyle ilgili konulari paylasirsaniz ben kendi adima ve benim gibi üye olup bu durumdan hic hosnut olmayan diger arkadaslarim adina sevinirim cünki bu sitenin diger sitelerden cok farkli olarak yalnizca yardimci misyonluguyla daha nice seneler insanlarin bilgilerden yararlanip faydalandirma görevini üstlenmesini cani yürekten diliyor ve istiyorum sizlerde eklediginiz konulari sirf bu dogrultularda paylasirsaniz ve bilgilerinizi eklenirseniz sevinirim
Not niyetim kimseyi kizdirmak yada üzmek degil sadece cok nadir bulunan böyle sitelerin diger sitelere benzetilmeye baslamasina durun sitemizi gereksiz bilgi kalabaligiyla isgal etmeyelim yalniz cidden faydali olabilcek seyler ekleyelim demek
sevgi ve saygilarimla
fakat hiç bişey değişmemiş bu yazının üstünden. evet burası faydalanabilen için çok yararlı bi site. bir haftadır gece siteye girmeye başlıyorum bir sürü eften püften,kişisel gelişimin k 'siyle alakası olmayan bir sürü konu.tamam olmasın da demiyorum ama bu kadar abartılmaz .ha babam gir google'a ,bul abuk bi konu koy siteye .madem siteye illa böyle bi konu açıcam tarzında düşünülüyosa,burdaki insanların yararına olucak gelişimimizle ,iyileşmemizle alakalı konular araştırıp koyulsun ,o da mı olmadı alıntı yapmadan kendiniz bişeyler yazın,böylesi daha iyi.herşeyi geçtim bu konu kalabalığından dolayı sanırım, site eskisi kadar rahat açılmıyo .ben bu siteyi çok benimsedim,bu ortam bana sanal gibi gelmiyo,çok farklı özel bi yer burası.o yüzden de eleştirmeyi kendim de hak görüyorum.sevgiyle ,sağlıcakla