Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-04-2007, 04:24 PM   #22 (permalink)
yakamozdüşleri
Teğmen

Tesekkür: 0
51 Mesajinıza toplam 180 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamozdüşleri is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Assertive(Hakkını Savunan)Olma

Merhaba katkım olsun belki basit gelecektir ama yakın zamanda semtimize ait büyük bir marketten aldığım krem peynirin aldıktan sonra üzerinin sulanmış ve renginin yeşile döndüğünü farkettim . Şöyle bir denedim tadı zehir gibi acıydı üstelik Ama kapağını açmıştım ve kapağını da bilmeden çöpe atmışım. Üzerinde son kullanım tarihi yazdığı için önemliydi bu da ıspatımı biraz zorlaştıracaktı -genelde bakarım son tüketim tarihini geçmemişti .- Tabii doğru markete gittim iki gün sonra farkettiğim için alışveriş fişini aldım ve doğru tezgaha gittim Tezgahtaki görevli bayan bir türlü değişmeye yanaşmıyor ille başka ürün değil aynı üründen başka peynir almamı istiyor. Bense iyiden iyiye şüphelendim yeşil peyniri kim sever otlu Van peyniri olmadıktan sonra ;) Başka ürün almak istediği söyledim ama yanaşmıyor inatçı mı inatçı nasıl sinirlendim En sonunda üst görevli birini çağırdım oradaki tüm peynirleri kontrol ettim dönüp pes edebilirdim başka zaman olsa kiminin kapağının açık kırık olduğunu gerçekten diğer tüm peynirlerin yeşillendiğini görünce derhal gözlerine serdim Acayip bozulmuşlardı mahcup oldular özür dileyip hemen peynirleri o dolaptan kaldırdılar Meğer ve "o dolabın tüm ürünleri bir haftadır iade" diye yakınıyordu görevli. Ve hemen parasıyla daha başka bir ürün aldım .Bu benim en doğal hakkımdı ama savaşarak almış gibiydim ... Bu assertive kavramını sevdim doğrusu hayatımın tüm alanlarında da kullanmam gerektiğini düşünüyorum

yakamozdüşleri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla