Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-04-2010, 11:47 PM   #63 (permalink)
phantomm
Çevirmen

phantomm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,233
548 Mesajinıza toplam 2,918 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
phantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud ofphantomm has much to be proud of
Standart Cevap: Biyokinezi (Göz Rengi Değiştirme)

Alıntı:
masterphidias Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
O kadar açık şekilde yazdığım halde anlaşılmamış olmasına şaşırdım doğrusu,benim sizin yazdıklarınıza itirazım yok,aksine diyorum ki keşke yapsalar,bu bir genetik sıçarama bir devrim demek olur o zaman;yaptıklarını iddia eden kişiler var burda,ben de diyorum ki koyun videonuzu biz de görelim...hepsi bu...

Tüm metninizi alıntı yapınca yazdıklarımın hepsi size yönelik gibi olmuş.Dediğinizi gayet iyi anladım, ben sadece kanıt istemenize takılmıştım aslında:) Ama yanlış bir şekilde cevap vermişim, hem genel yazmak istediklerim hem de sizin yazdıklarınıza yanıtım(gönderinin küçük bir kısmını oluşturuyor, dağılmış şekilde) bir arada olunca herşey karışmış, kusuruma bakmayın masterphidias.
İyi geceler, sevgilerimle.