Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-06-2008, 09:07 PM   #45 (permalink)
nacar

Tesekkür: 0
15 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nacar is a jewel in the roughnacar is a jewel in the roughnacar is a jewel in the roughnacar is a jewel in the rough
Standart Ynt: Telkinlerin Etki Edip Etmediğini Anlamak İçin Ne Kadar Beklemek Gerekir?

Merhaba,
ben 1 aydır hatta biraz daha fazla süredir telkinleri dinliyorum. Önceleri uyumadan önce dinliyordum. Sonra kulaklıkla gece boyunca uyurken dinledim. Daha sonra kulaklık rahatsız ettiği için sabaha kadar kısık sesle teypi açık bırakıp dinlemeye başladım ve devam ediyorum. Dinlediğim tüm telkinlerden beklentim var. Ayırt etmek istemiyorum fakat özellikle sigarayı bırakmak istiyorum. Hatta benim için en cazipi buydu. Hiç bir çaba göstermeden bir gün sigara içmek istemediğimi farketmeyi bekliyorum :)
Diğer arkadaşların yaşadığı deneyimleri okuyorum, bu yönteme inanıyorum da.. inanmasam bu kadar uzun süre dinleyemezdim ama neden ben de hiç bir deneyim yaşamıyorum? Önerinize ihtiyacım var.. Uygulamada bir yanlışlık mı yapıyorum bilmek istiyorum.
Şimdiden teşekkür ederim.

nacar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla