Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-06-2008, 01:40 PM   #10 (permalink)
peacemaker
Üsteğmen

peacemaker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 347
149 Mesajinıza toplam 1,006 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
peacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to allpeacemaker is a name known to all
Standart Ynt: arı en büyük kabusum

hilal yalnız değilsin.Benimde alerjim var ve offff çok kötü bişiy yahu.geçen ağustosta çok büyük bi tehlike daha atlattım.Poliklinik 100 metre uzağımdaydı bir de düşün yani.Arı görünce ortamdan uzaklaşmak,kapalı bir alana geçmek, imkan varsa ıslanmak benim seçtiğim yollar.Doğayı çokkk seviyor ama bir türlü tam anlamıyla bütünleşemediğim için de arılara sitem ediyorum.Yapmayın yahu bende sizden bi parçayım bırakın beni rahat gezeyim dolanayım gece burada uyuyayım diyorum ama işte...alerjisi olan benim vücudum :) ha bir de her zaman yanında bikaç ampul ilaç bulundurmakta faydalı.Bildiğin gibi etkisini ne zaman göstereceği kestirilemiyor.kolay gelsin hayatta hilalcim.işimiz diğerlerininkinden biraz zor
peacemaker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla