Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-04-2010, 11:36 AM   #112 (permalink)
freakenout
Teğmen

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
freakenout is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ego Güçlendirici Su Versiyonu

Alıntı:
freakenout Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
2 gündür siteye üyeyim ve ego ve suçluluk telkinlerini dinlemeye başladım ve yavaş yavaç etki etmeye başladığını hissediyorum.Yalnız site yöneticilerinden bir ricam olacak sanırım en yetkili kişi Atilla bey oda bu isteğimi dikkate alırsa güzel olur. Telkinlerin new age versiyonunu dinlemeyi istiyordum çünkü new age tarz müzik insanı alıp başka yerlere götürdüğü için benim için en iyi seçeneğin bu olacağını düşündüm fakat maalesef telif hakkı olayı dolayısı ile kaldırılmışlar. Bende doğa su versiyonunu dinlemeye karar verdim rahatlatır diye ancak kafamdan geçen tam olarak bu değildi ne biliyim ben böyle deniz kenarında dalgaların sahile vuruş sesi kıvamında böyle kendimizi başka bir yerde hayal edebileceğimiz birşey bekliyordum fakat şırıl şırıl su sesi kendimi pekde rahat ve gevşemiş hissetirmiyor özellikle uyku sırasında dinlemek açısından pek elverişli değil.Diğer versiyonlardan neyde bana biraz ürkünç geldi birde arada bir ney durduğu zaman konuşma sesleri duymak olayın büyüsünü bozuyor bana göre.Demem odurki keşke biraz daha çeşitlense şu versiyonalr en azından doğa sesi gerçekten doğa sesi olsa çeşmeden su akıyor gibi olmasa deniz olsa okyanus olsa bizler dalıp gitsek ruhumuzun derinliklerine:D
Atilla bey damişim yanlışlıkla Atakan bey diyeceğime neyse kendisinin ellerine sağlık bizlere böyle birşey sunduğu için çok teşekkürler.
freakenout isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla