Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-04-2010, 12:39 AM   #10 (permalink)
sarikar
Teğmen

Tesekkür: 1
13 Mesajinıza toplam 43 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sarikar is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Neden eskisi gibi etki göremiyorum:(

Alıntı:
YESHAPPY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ben 24 saat bilg başındayım ve her anım o alnımdaki baskıyla geçiyor. Demekki artık vedalaşmalıyım ezeli_nur:)

"sarikar" o zaman dene dediğin gibi ekle o telkini bakalım neler olacak? İnşallah iyi gelişmelerle gelirsin ;) Bu arada ben bu sorunumu dile getirdiğimde sitedeki arkadaşlar bana belki de artık yetmediği için etki etmiyor olabileceğini söylemişlerdi. Yani telkinler seni bir yere kadar getirdi;ama sen daha fazlasını istiyorsun. Telkin dışı şeyler yapıyor musun bilmiyorum;ama eğer yapmıyorsan, telkinlerle birlikte başka teknikleri de dene kişisel gelişimine katkı sağlayacak.
Alıntı:
Ezeli_Nur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Etkiler kişiye göre değişir o kadar dalgalanmaya bakmayacaksın ama sen gerek duymuyorsan gerek yok demektir.
etkiler geçicidr bazen ağır dalgalanmalar olabilir bir süreliğine ara verebilirsin he günde bir defa dinlesen yine yeter..Arada koysan faydalı olur..Eskiden yaşanmış olumsuzlukları affedebilirsin tabi gönülden istiyorsan olumlamalrın faydası var o anki duyguda olumlama yaparak geçmişi affedebilirsin...Listeni Düzenli uyumlu bir şekilde yaparsan daha iyi..
Alıntı:
Ezeli_Nur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu kısma bende katılıyorum..Bazen geliştikçe yetersiz geliyor telkinler elinden neler yapabilirim çabasına giriyor bende bu duyguyu yaşıyorum ve bu sözüne katılıyorumAslında bu duygu olumlu duygu çünkü mutluluğun,huzurun,sağlığın peşine gidiyorum bu duyguyla z

Suçluluğu ekledim sevgili Ezeli_Nur ,umarım sana ''oldu bu iş'' diyerekten bir teşekkür mesajı ile geri dönebilirim

Ve kader arkadaşım,kendimi bu sitede bir ''numune '' gibi hissetmeme engel teşkil eden sevgili YESHAPPY ,kendimi harika hissettiğim o ilk frekansı yakalayamadığım için kendimi hala başlangıç noktasında sayıyorum.İnadım inat ama bu sefer,bir yandan ben,diğer yandan bilinçaltım çekiştiriyoruz bakalım ,nereye kadarDaha önce etkiler kaybolduğunda pes ediyordum,ama şimdi inada bindirdim.Umarım kazanan ben pardon biz oluruz
sarikar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla