Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-04-2010, 07:30 PM   #2 (permalink)
newroses
Üsteğmen

newroses - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 715
237 Mesajinıza toplam 916 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
newroses will become famous soon enoughnewroses will become famous soon enough
Standart Cevap: DikkatLer Sanki Hep üzerimde

Alıntı:
ercanqur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
AsLında ßeLkide ßu ßir sorun deiL ama ßenim için Can sıkıcı oLan ßişey diyeßiLiriz ßuLunduqum ortamLarda Sanki Herkez ßeni izLiyormus qißi Sanki çok dikkat çekiyormus qißi oLuyorum DoqaL oLarak ßeni izLeyen ßi göz oLunca heyecanLanıyorum Hep eLim ayaqım DoLaşıyor surat HareketLerim değişiyor aynı zamanda Kızarıyorum Hemen Kendimi Hep huzursuz hissediyorum devamLı ßi suskunLuk Var meseLa 2 kişi Yanyana GeLip ßi ßaşLıyoLar konusmaya ßu Kadar KonuşuLacak ne ßuLuyorLar diorum Kendi Kendime ßenim Neden ßirisiyLe yan Yana GeLince o kadar KonuşuLacak Konum oLmuyor üsteLik insanLar benimLe Konusurken ÇekiniyoLar Neden ßana MantıkLı açıKlamasını Yaparmısınız Lütfen .

Bu sorunların tamamı olmasada bende yaşıyorum.Aslında genel olarak bakılırsa psikolojik Ve birazda öz güven.(bununda telkininden halledebilirsin!!! faydasını görmüş olarak söylüyorum)İnsan kendi hakkında ne düşünürse o dur.Derler ya Kesinlikle doğru!!!

Bu sorunu sadece sen yaşamıyosun.Bundan emin olabilirsin;)

Bir kalabalık oldumu (örneğin okulda şiir okumak,tiyatro da seyircileirn içinde rolunu yapmak)heyecanladırır bizleri.

Kısacası düşüncelerini değiştirmekle başlayabilirsin.Örneğin: Gayet sosyal güzel ve utanmayan biriyim gibi inan bana çok işe yarıyor!!!

Sen değiştiğinde talihin de değişir.

** Bir insanın akıllı olmasına birşey dediğimiz yok. Yeter ki; aklını başkalarına kabul ettirmeye çalışmasın. (Eflatun)
bl issy
newroses isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla