Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-04-2010, 01:32 AM   #6 (permalink)
spawnix
Teğmen

spawnix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 23
56 Mesajinıza toplam 288 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
spawnix is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: tırnak yemeye son

Alıntı:
Xarmaşık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Demekki benim iradem yetmiyo bu konuda. Tamam, irademi kullanıp kendimi iyice odakladığım zaman bi süre yemeyebiliyorum. Ama bide bu bahsettiğim stresli zamanların yanında alışkanlıkta var. Ne zamanki kafam rahat olduğunda boşa veriyorum, yiyip yememek umrumda olmuyo o zaman tekrar başlıyorum. Demek istediğim irade de biyere kadar.. artık öyle bi zaman gelmeli ki, yani bende öyle bir değişim olmalı ki bu konuda, tırnak yemeyi düşündüğümde iğrenmeliyim. Yediğim zamanları hatırladığımda 'ya nasıl yiyormuşum ne salakmışım' diyebilmeliyim kendime...
kesinlikle evet o dediklerini bende kendime dedim bunun gerçekten iğrenilebilecek bi durum olduğunu ve ne kadar basit bir insan olduğumu düşündüm ve bu alışkanlıktan kendimi uzaklaştırmayı denedim ve başarılıda oldum. tırnaklarıma baktıkça tiksindim kendimden ve bir daha bakmama yöntemini uyguladım çok etkili bir yöntem olduğunu söyleyebilirim . eğer iradeyi yönetme konusunda sıkıntın varsa beyni daha farklı yöntemlerle altetmek her zaman daha iyi bir yoldur. çözümü olmayan hiç bir şey yoktur yeterki içimizdeki gücümüzü farkedelim
spawnix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla