Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-04-2010, 12:19 AM   #5 (permalink)
Xarmaşık
Teğmen

Xarmaşık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 105
80 Mesajinıza toplam 383 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Xarmaşık has a spectacular aura aboutXarmaşık has a spectacular aura aboutXarmaşık has a spectacular aura about
Standart Cevap: tırnak yemeye son

Alıntı:
spawnix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
anlıyorum seni bu yol başkalarına kolay gibi gözüksede gerçekten zor yaşayan bilir. o hatalara bende düştüm ama bunu farkına varıpta tekrar bu hatayı yapmamak çok önemli ve tırnaklar uzadı diye aman nolucak diyipte yemek + şurasında birşey var diyerek ısırmak seni yine bu başarının en başına doğru sürüklüyor ve sonuç olarakta beyin artık yiyebilirsin komutunu vermeye başlıyor malesef. stresli olduğun günlerde elini yumruk halinde sık yememeye çalış hatta iki elin ayrı olsun bişeyler atıştır illa cezalandırma yöntemi olucak diye bir şey yok cezalandırma yöntemini ilk başlarda başarıya ulaşmada kullan yeter ulaştığında kendi iradenle gerisi dahada kolaylaşıyor. ama eğerki bu durum sıklaşırsa iradenin yetmediği anlaşılır ve cezalandırma yöntemine dönmek haliylen mecbur bir hâl alır
Demekki benim iradem yetmiyo bu konuda. Tamam, irademi kullanıp kendimi iyice odakladığım zaman bi süre yemeyebiliyorum. Ama bide bu bahsettiğim stresli zamanların yanında alışkanlıkta var. Ne zamanki kafam rahat olduğunda boşa veriyorum, yiyip yememek umrumda olmuyo o zaman tekrar başlıyorum. Demek istediğim irade de biyere kadar.. artık öyle bi zaman gelmeli ki, yani bende öyle bir değişim olmalı ki bu konuda, tırnak yemeyi düşündüğümde iğrenmeliyim. Yediğim zamanları hatırladığımda 'ya nasıl yiyormuşum ne salakmışım' diyebilmeliyim kendime...
Xarmaşık isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla