Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31-03-2010, 12:23 PM   #58 (permalink)
melodiss
Binbaşı

melodiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,532
469 Mesajinıza toplam 3,122 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud ofmelodiss has much to be proud of
Standart Cevap: Şişedeki Cin

aaaaaaaa niye 3 taneymiş cnm ala ala koooocaaaa hayatta sadece 3 dilek mi yok cin kardeş gel bi anlaşma yapalım şöyle bi ayda 3 olsun söz bak basit şeyler isteyecem

tamam çok anlayışlısın zaten koca cin öle cimrimi olurmuş cnm...

31 martı olduğuna göre...

nisan için dileklerim; 1. bu hafta sonumu merkezde bir arkadaşımın evinde geçirip biraz kafa dinlemek istiyorum ama pürüzler var lütfen şu pürüzleri ortadan kaldırır mısın ben bu kısa tatili hak ettim ama dimi

2.bu ay ortasında kardeşim için ve benim için çok önemli bir sınav var bunun süper ötesi güzel geçmesini diliyorum.

3.tüm nisan boyunca ailemle ve çevremle huzurlu ve bol gülücüklü günler geçirmek istiyorum.

hadi bakalım gelecek ay görüşürüz bi durum değerlendirmesi yaparız ...yeni dilekleri yazarız.

sevgilerrr...

melodiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla