Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-03-2010, 01:10 PM   #8 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: bende sürekli birşeyleri düşünme tiryakiliği var...yardım istiyorum :(

Alıntı:
Merto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Düşünme sürecindeki sorular çok önemlidir aslında. Şöyleki zihnimiz aklımızdan geçen her soruya kesinlikle bir cevap bulacaktır. Eğer biz sorularımızın farkında değilsek yada bilinçli sorularla düşüncelerimizi doğru kaynaklara ve iş gören çözümleyici alanlara yönlendirmezsek düşüncelerimiz ve zihnimizde başıboş kalacaktır.

Farkında olunmayan düşünceler ve zihin dizginleri boşalmış atların çektiği bir araba gibidir ve nereye gideceği tam olarak kestirilemez.

Sorular ve düşünme üzerine yazılarımı paylaştığımı biliyorum burada, ancak yeniden göz atıp bu konuyla ilintili olan kısımları burada tekrar etmeyi yada yazılmayanları yazmayı planlıyorum.

Düşünce sürecindeki sorulara dikkat! Yargılayıcımısınız?, Öğrenicimi?

Geniş bilgiyi alttaki linkteki facebook grubunda bulabilirsiniz;
Facebook'a Hoş Geldin | Facebook

Sevgiler MERT.
ben cevap bulana kadar içi rahat edemeyenlerdenim...aklıma birşey geldimi mutlaka çözene kadar inat ediyorum....evet bu sınıfa giriyorum :)
verdiğiniz linke de gözatayım...teşekkürler....

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla