Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-06-2008, 08:24 AM   #284 (permalink)
Mustang
Guest

Standart Ynt: Mustang'in Rüzgarı

Günaydın... bu gün güzel bir günene başladım .Şöyle bir sitede turladım ne var ne yok diye...

Dün benim için çok yoğun geçti çarşıya çıkmıştık .Kızılayda bir insan kalabalığı uzun süredir kalabalık arasında pek dolaşmayan benim için çok sıkıcı idi.Dışarda okadar kalabalık varken dükkanlar sinek avlıyor.İnsanların yüzlerindeki bezginlik ve yorgun bakışlar benimde enerjimi tüketti.Kendime dikiş bildiğim için şükrettim paranızda olsa almaya değer bir şey bulduğunuzda sanki fiyatlar çıldırmış olmalı diyorsunuz veya her hangi bir yeri size uymuyor .Sanki herkes tornadan çıkmış gibi incede kısa dar giyinmeleri gerekiyor.Ben kendime kilolarım yüzünden bir şey bulamadım ve yine kumaşlarla döndüm .Hoş sanki zayıfken başka şekilde dönüyordum .Benim kendimce farklı olma sevdamdan dolayı bana dayatılan şeye başkaldışımın başka yönü .Hayatımda dayatmalara hep karşı çıktım.Hep kendim gibi olmayı seçtim kendi tarzımı kendim buldum .

Asalett canım hiç sorun değil umarım bir faydamız dokunmuştur .Bana çok faydası dokundu dilerim sende benim kadar fayda görürsün .Hiç yılmadan devam etmeni diliyorum.Bebeğin varmış keşke bende çocuklar küçük ken öğrenmiş olsydım .

Bu günümü dinlenerek geçirmek istiyorum.Kendime meditasyon yapayım EFT yapayım ne bulursam yapayım .Sizleri çok seviyorum hepimizin yolu açık olsun.