Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-03-2010, 08:15 PM   #8 (permalink)
maviinci
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all
Standart Cevap: benim sf öyküm

Alıntı:
wosman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
teşekkür ederim ilgin için.senfonik metal dinliyorum normalde manik depresifler dinler genelde.zaman geçiyor ve bunun üzüntüsü içindeyim.en güzel yaşlarımı yaşıyamadım.bu pişmanlık beni çok yıprattı.alkol kullanmam bile fayda etmiyor.yani bu beyni susturmamın tek bi yolu kaldı onuda ailem için yapmıyorum
Sevgili kardeşim. . Nice insanlar var, karşısına çıkan güçlüklerle savaşmayı değil, pes etmeyi seçiyorlar. . Sen farklı olmalısın. . Bi dur, içinden geleni dinle. . Benini değil ama, kalbinden geleni dinle. Hisset. . Sana seslenişini hisset. Doğru olanı bilen sadece O'dur. . Bugün; enn güzel yaşlarını yaşayamadığın için ağlayıp dünü düşünerek sana yarınını mükemmelleştirecek olan şu an ını mahfedebilirsin. . Yada, şimdi ni muhteşem bir hale getirmek için çabalamaya, çırpınmaya başlayabilirsin. . Pişmanlık, kendini yada başkalarını suçlama. . Seni yıprattığı gibi herkesi yıpratıyor. . Onunla karşılaştığında kaçıp gidenlerden mi olmak istersin, yoksa kendinde birşeyleri değiştirmeye çalışanlardan mı?? Savaşmak da denebilir bir türlü, ama sitede de konusu vardı; kendisiyle savaşılan şey güçlenirmiş. . Senn, iyilikle, güzellikle düşüncelerini değiştirenlerden olabilirsin. .

Bir gün olur bakarsınn ardına. . Sonra dönersin önüne. . Dersin ki; tek yol var artık. . Halbuki birçok yol vardır, sen o tek yolu görüyorsundur. . Bir yerlerden tanıdık geldimi?? Klasik bir söz; illaki duymuşsundur: Bakmakla görmek farklı şeylerdir. . Burayı bulduysan emin ol; birşeyleri görmek üzere buldunn İyiki varsınn. .
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla