Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-03-2010, 09:42 AM   #16 (permalink)
gnr
Üsteğmen

gnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 684
284 Mesajinıza toplam 1,102 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gnr will become famous soon enoughgnr will become famous soon enough

Amacı açılan başlığı proveke etmekse amacı orada dur!!!

okuman yazman varsa bide anlama sıkıntısı çekmiyosan başlığı provoke etmediğim çok açık ortada...

neyse kırdıysam birinizi özür dilerimm...

madem beni anlayan yok ve tek traflı düşünen çok kapattımm bi daha yazmam zaten bu konu hakkında....

Alıntı:
Elektra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tamam beyler. Burası siyaset meydanı değil. Birinci mesaja yönelik cevaplar sapma gösterdi.Bence üçümüzün bu konuda söyledikleri yeterli. Murat hoca başkalarının görüşlerini de okusun. Ama konuyla alakalı mesajlarını.Sevgiler...
bende böyle bişeyin içine girmek istemezdiimm ama arkadaşş benim yorumlarımı yanlış yorumlayınca böyle oldu yukarıdaki yazımdan başlığı provoke etmek istesdiğimi yazmış.şimdi gülmekten bayılacam

teşşekürler elektra

Alıntı:
OPTİMİS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
''Hayır gelmeyen İnsanlarla tapınanların'' kimliğinide bir anlayabilseydik!

gnr nin yazısından nasıl bir anafikir çıkar anlamadım.
ben bi yazıları baştan okudumda sizin yanlış anladığızı anladım ..tapınanlar sözünü kime söylediğimi heralde yanlış anlamışsdınız...arkadaşlar yazmış Atatürk'^ün rozetine değişik bakan insanları diye.Bende öyle bakan insanlar Atatürkü sevmeyip gidip o dediğim insanları seviyolar dedimm.beni atatürk düşmanı ilan etmen beni snirlendirdi.o yüzden diğer yorumlarım için özür dilerim optimis
öznesiz cümle kurmanın zaralarııı!!!

Herşeyi yanlış anlamışsıınzz...

Yada ben anlatamamışım
gnr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla