Tekil Mesaj gösterimi
Alt 20-04-2007, 08:34 PM   #7 (permalink)
25emel
Guest

Standart kilo verenler klubu - weight watchers

Vallaha sölemesi ayıpmı bilmem bööleee kocaman bişiyim ben aslında seviyorum kendimi böle ama saglıgım bozulacak düşüncesi var hani bakıyorum düşünce yaratınca otomatikman beden uyum saglıyacak e kafamdan da bu düşünceyi silemiyorum o sebepten sıyrılmalıyım bu kilolardan... 44 spor salonuna gidiyordum(aklıma estikce )bıraktım vallaha pek sevmedim öle 40 dakka üstünede yada yürüyüş bandın da bilmem ne kadar... zaten ölü gibi oluyorum tabiri caizse şarjım bitiyor
Bende bıraktım!yalovada akupunktur uygulayan bi arkadaşla konusmuştum geçenlerde o 19,00 dan sonra agzına tek lokma koymayacan,bol su içicen acıkırsan yok öle meyve falan bitkisel çaylar içicen demişti.bende uygulamaya başladım bakalım nasıl bi sonuç alıcam.Tek bir fark var gece yatarken mutlaka yogurdumu yerim ben YAŞASIN YOGURT YEMEK!!yada BEN BİİİRR YOĞURT SEVERİMM!! sloganları benim için yazılmış sanki dersem yalnış olmaz 44 Ha ben birde yüzmeyi severim hafta 1-2 kez bazen 3 olur yüzmeye giderim.hem stres atarım hemde eğlenirim.gidiş gelişlerimde de özellikle yürürüm. ama halaaa kocamanımm