Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-06-2008, 04:37 PM   #18 (permalink)
acemi-sirine
Üsteğmen

Tesekkür: 0
39 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
acemi-sirine is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Hayatımız'dan Çekim Yasası örnekleri !!!(Beraber uygulama yapalım mı???)Teklif!

cekim yasasi konusunda fazla ilimli bakmadigim icin ilgi alanim da hic olmamisti, fakat gecen hafta cuma günü bu konuyla ilgili konusma olunca bende bu

sayfayi egitici buldugum icin girip okuyayim dedim fakat ilgi alanim olmadigindan fazlada önemsemedim ve bi kac konu basligini okuduktan sonra dedim yeter

bu kadar hicde ilgini cekmiyo zorlamada kendini ama sonra bu konu basligini okuyunca bi bakayim dedim ve cok sacma buldugum (affedersin canim arkadasim

sana has degil kendim ilgilenmedigim icin) insan hicte cekim yasasi ile 50 ytl´ye sahip olurmu dedim ama ilgi ya, kendimde denemek istedim.. ve pazar gecesi

babacigimin cebinden 50€ aldim ve baktim iyice her iki tarafina sonra bu hafta cumaya kadar elime öyle böyle gececeksin, seni istiyorum 50€ dedim ve tabii

babacigim fark etmeden hemen yerine koydum parasini ... yatmadan evvel tekrar dedim seni istiyorum bu cumaya kadar 50€ elime öyle böyle

gececeksin... ben sonra tamami ile bu 50€ cekim yasa istegimi unuttum, cuma öglen patron beni cagiriyor ve diyorki ay sonunda verecektim ama düsündüm

tasindim herkese bu hafta böyle bi jest yapayim ve hepinize 50€ dagitiyorum.. o 50€ elime aldigimda aklima birden gelmisti bu parayi istedigimi

demek biz iyice görüp isteyecegiz ve istedikten sonra da kendimizi ona sartlandirmiyacagiz ve hayat devam edecek öyle böyle o istediklerimiz bizim tam

ihtiyacimiz oldugu anda karsimiza cikacaktir...

aman dikkatt edelim istediklerimize
acemi-sirine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla