Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-03-2010, 10:26 PM   #70 (permalink)
sweetlife
Teğmen

Tesekkür: 58
44 Mesajinıza toplam 187 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweetlife will become famous soon enoughsweetlife will become famous soon enough
Standart Cevap: başkalarının görüşlerini önemsemeyen varmıı?

Alıntı:
imported_Angel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet..artık ben de önemsemiyorum....hem de beklediğimden daha fazlası oldu..

bu telkini dinleyene kadar ben herkesden aşırı ilgi ve sevgi bekleyen ve beklediği yoğunlukta bunları göremeyince çocuk gibi kapris yapan..resmen çocuk gibi davranan biriydim...beni sevdiğini iddia eden kişilerin konuşmalarındaki her lafın altından kendime olumsuz pay çıkarmasını başarıcak kadar paranoyaktım ve karşımdaki insanların bana olan sevgilerinden şüphe ediyor ve sorguluyordum...

dünyada beni seven hiçkimsenin olmaması benim hayatımın en büyük kabusuydu şu güne kadar...ama şimdi sosyal ilişkilerimde görüyorumki beni ne kadar sevdikleri beni gönüllerinde nereye ve kaçıncı sıraya koydukları ve ne düşündükleri hakkında kendimi eskisi kadar kasmadığımı ve çok rahat olduğumu farkettim....ve onlardan sevgi beklediğim için normalin üstünde iyilikler yapıp karşılığında sevgi göstermelerini beklemek ve bu olmayınca sinirlenmek yerine daha normal davranmaya abartılı iyilik ve hoşgörü göstermemeye başladım...

artık birilerinin "en özel" arkadaşı veya ne biliym hayatında gördüğü en güzel kişi ünvanını alma çabası içinde olmadığımı farkettim...

işte bende de bunlar var... :( hastalık gibi ya...herkes beni sevsin,arasın,aranan kişi,özel kişi olaym... offf kurtulmalıyım...
sweetlife isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla